• KOĽKO LÁSKY SA ZMESTÍ DO KRABICE OD TOPÁNOK?

• Vraj „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok“?

Toľko, toľko, toľko veeeeeeľa.

😃

Tento rok sme sa po prvý krát zapojili do tohto celoslovenského projektu, ktorého myšlienka má krásne posolstvo.

Ďakujeme deťom, rodičom a zamestnancom materskej školy, ktorí sa aktívne zapojili do zbierky. Vyzbierali sme 44 krabíc, časopisy, vlastnoručne zhotovené pozdravy a iné predmety, ktoré sme odovzdali koordinátorke zbierky.

Veríme, že seniori budú mať aj vďaka našej materskej škole krajšie Vianoce.

Ešte raz všetkým veľká vďaka.

• POĎAKOVANIE

• Projekt „Škôlka v pohybe“- e-grant MČ Bratislava- Petržalka na rok 2023

Naša materská škola sa zapojila do dotačnej výzvy MČ Bratislava- Petržalka „Dotácie nad 2000,00 € na rok 2023 oblasť ŠKOLSTVO“. Prostredníctvom podaného projektu „Škôlka v pohybe“ sme získali od MČ dotáciu vo výške 3312,00 €, pričom spoluúčasť RZ pri MŠ Lachova 31 bola 424,36 €. Finančné prostriedky sme použili na nákup netradičného športového náradia a náčinia, detských fitnes strojov, podložiek, detských rehabilitačných lôpt, fitnes lôpt, molitanových švédskych debien, balančných diskov, lán a podložiek, prostredníctvom ktorých si deti zlepšujú svoju fyzickú kondíciu a návyky držania tela, cvičia vonkajšiu a vnútornú rovnováhu, osvojujú si nové lokomočné zručnosti, prežívajú radosť z pohybu.

V mene všetkých detí a kolektívu MŠ Lachova 31 ĎAKUJEME :)