• Sme skutočne zdravá škola

• Naša materská škola získala za úspešné absolvovanie analýzy školskej jedálne certifikát, ktorý na konferencii prevzal z rúk zástupcu MŠVaŠ SR vedúci školskej jedálne Robert Maťaš.

Tešíme sa z úspechu :)

• Ďakujeme Nadácii SPP za poskytnutie finančného príspevku vo výške 1500,00 eur, vďaka ktorému sme mohli zrealizovať náš projekt Interaktívne a hravo. Zakúpili sme pre deti interaktívnu podlahu FlySky, ktorá pomocou hier motivuje deti k pohybu, rozvíja postreh, trpezlivosť, logické myslenie, stimuluje vnímanie, vizuálno-pohybovú koordináciu a tímovú spoluprácu. Teší nás, že do výchovno-vzdelávacieho procesu môžeme zaraďovať nové inovačné metódy.

V mene detí a pani učiteliek ďakujeme aj Rodičovskému združeniu, ktoré sa finančne spolupodieľalo na projekte vo výške 790,00 eur.